PSAR finalistą konkursu Polish Project Excellence Award 2023

Psar.pl » Aktualności » PSAR finalistą konkursu Polish Project Excellence Award 2023

PSAR finalistą konkursu Polish Project Excellence Award 2023

Z radością dzielimy się z Wami informacją, że Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin jest finalistą konkursu Polish Project Excellence Award 2023 w kategorii projekty organizacyjne.

Jako Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin, od maja 2022 roku prowadzimy jeden z naszych projektów jakim jest Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU. Świadczymy bezpłatne usługi w zakresie wsparcia zdrowia psychicznego, gdzie do tej pory pomogliśmy ponad 4000 dzieciom oraz ponad 2600 dorosłym z Ukrainy i Polski. Łącznie udzieliliśmy ponad 22 000 interwencji na rzecz dzieci i osób dorosłych z Ukrainy i Polski.

Organizowany z inicjatywy International Project Management Association Polska doroczny konkurs Polish Project Excellence Award honoruje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami. Jego celem jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je przedsiębiorstw i organizacji.

Laureatów PPEA poznamy podczas 26. Konferencji IPMA Polska na uroczystej Gali w dniu 16 listopada 2023 roku w Warszawie. Trzymajcie za nas kciuki! ✊

Skip to content