Spotkanie w Rzeszowskim Klubie Rodzinnym.

Rzeszowski Klub Rodzinny

Psar.pl » Projekty na stronę » Rzeszowski Klub Rodzinny

Rzeszowski Klub Rodzinny

Stowarzyszenie PSAR stworzyło Rzeszowski Klub Rodzinny (RKR) dla rodzin zamieszkałych w Rzeszowie lub w niedalekiej okolicy. 

Klub powstał przy współpracy z Rzeszowskim Domem Kultury w miłocińskiej filiia ze względu na duże zainteresowanie spotkania przeniesiono do Rzeszowskiego Inkubatora Kultury (RIK).

Celem spotkań jest wspólne spędzanie czasu, wspieranie rodziców w stymulowaniu rozwoju i nauki dzieci, a także zapewnienie dobrej zabawy zarówno dzieciom, jak i rodzicom za pomocą różnych zajęć, gier, warsztatów i animacji.

Zajęcia prowadzone są przez specjalistów, psychologów dziecięcych i edukacyjnych. Na spotkania zapraszani są także inni eksperci np. ratownicy medyczni, dietetyk, fizjoterapeuta, pedagog szkolny.

Rzeszowski Klub Rodzinny to miejsce, gdzie dziecko nie będzie się nudzić. Może pograć w gry, uruchomić swoją wyobraźnię i korzystać z braku ograniczeń w przestrzeni Inkubatora.

,,Przy planszówkach – zajęcia dla rodzin” są częścią tego cyklu i odbywają się przeważnie co dwa tygodnie. Prowadzi je psycholog, doświadczony gracz oraz autor gier planszowych. Rodzice biorący w nich udział mają okazję sprawdzić, jak można wykorzystywać tak lubiane przez dzieci gry planszowe do wzmacniania ich rozwoju. Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem odpowiednich reguł i z uwzględnieniem poziomu rozwoju młodych uczestników.

Tu przeczytaszjak gry planszowe wpływają na rozwój dziecka.

Udział w cyklicznych spotkaniach mogą wziąć wyłącznie osoby zapisane do Rzeszowskiego Klubu Rodzinnego, lecz ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Aby dołączyć do klubu, wystarczy wysłać maila pod adres: klub@psar.pl.
W mailu należy podać:


1. imię i nazwisko rodziców,
2. imiona i wiek dzieci,
3. telefon do kontaktu.

Organizatorzy:
Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin

Skip to content