Podsumowanie tygodnia w Centrum TUTU | 19.09 – 23.09

Psar.pl » Projekty » Centrum TUTU » Aktualności » Podsumowanie tygodnia w Centrum TUTU | 19.09 – 23.09

Podsumowanie tygodnia w Centrum TUTU | 19.09 – 23.09

Centrum TUTU to idealna przestrzeń do współpracy, regeneracji, adaptacji i rozwoju ????‍????‍????‍????

W ubiegłym tygodniu w Centrum TUTU odbywał się szereg zajęć m.in. arteterapii skierowanych do różnych grup wiekowych dzieci oraz dla dorosłych. Nie brakowało również wspólnej zabawy poprzez gry planszowe, łamigłówki oraz ćwiczenia z wykorzystaniem podłogi interaktywnej. W ten sposób rozwija się kreatywność, wyobraźnia i umiejętności społeczne.

Dzięki prowadzonym zajęciom arteterapii z elementami rytmo terapii, dzieci za pomocą instrumentów muzycznych wyrażały własne emocje i mogły poczuć inspirację, pewność siebie i odkrywać własne talenty.

W Sali Snoezelen odbywały się zajęcia m.in. takie jak Spektakl polisensoryczny „Afryka”. Terapia światłem odgrywa ważną rolę w pracy z dziećmi. Pobudza zmysły za pomocą zróżnicowanych bodźców sensorycznych takich jak: wzrok, smak, zapach, dotyk i słuch. Dzięki zajęciom dzieci mogły poczuć spokój i zainteresowanie nową wiedzą i otoczeniem.

Zapraszamy do naszego Centrum TUTU.

Jesteśmy dla Was od wtorku do soboty w godzinach 10:00-18:00.

Centrum TUTU prowadzone jest przez Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin i działa dzięki wsparciu z Project HOPE.

Skip to content