Wakacyjny Obóz Mocy

Wydarzenia

Wakacyjny Obóz Mocy

30.06 – 03.07 – na przełomie czerwca i lipca odbył się Obóz organizowany dla uczestniczek projektu ,,Dziewczyny Budują”. Grupa wyruszyła w podróż do malowniczego miejsca z dala od ludzi, żeby w pełni skupić się na zaplanowanych wydarzeniach. Warsztaty i zajęcia praktyczne zostały przeprowadzone przez naszych polskich trenerów i Norweskiego partnera projektu Norsensus Mediaforum.

Podczas 4-dniowego wyjazdu dziewczyny poszerzały swoją wiedzę na temat dyskryminacji i przemocy płciowej oraz poszerzały swoje społeczne kompetencje. Jak się swobodnie i bez strachu wypowiadać oraz czym jest storytelling i design thinking i jak je uwzględniać w codziennym życiu.

Nie zabrakło również śmiechu, dobrej zabawy i nowych, wartościowych znajomości. Nasze Stowarzyszenie dostało duży feedback od samych uczestniczek jak i ich rodziców:

  • ”Dzień dobry, dziękuję za wiadomość. Czy mogłabym Panią prosić, aby przekazała Pani ode mnie podziękowania organizatorom obozu? Był fantastyczny i wartościowy, poznałam cudowne osoby i bawiłam się świetnie.”
  • „Dziękuję w imieniu córki, wróciła z nowymi znajomościami i wrażeniami”.
  • „Dzień dobry, bardzo Pani dziękuję, że moja córka mogła uczestniczyć w warsztatach. Zuza jest bardzo zadowolona i już się cieszy na kolejne spotkanie. Dziękuję i pozdrawiam”.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Skip to content