Fibrain – firma odpowiedzialna społecznie

Na etapie planowania projektu „Rzeszowskie spacery – gra i przegląd artystyczny” stowarzyszenie PSAR zwróciło się do rzeszowskich firm z prośbą o wsparcie finansowe, umożliwiające realizację tej inicjatywy.

Jako pierwsza w nasze działania zaangażowała się spółka FIBRAIN, nowoczesny polski producent i światowy dostawca w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej.

rzeszowskie_spacery_pudelko_social_media

Zaangażowanie społecznie i działalność charytatywna to niewątpliwe atrybuty tej firmy, budują jej wartość i pozwalają znaleźć równowagę między światem biznesu i wrażliwością społeczną. Dowodem tego są liczne inicjatywy społeczne i charytatywne, w które od wielu lat zaangażowany jest FIBRAIN. To wsparcie ma charakter wielowymiarowy, ponieważ spółka inwestuje w edukację i rozwój młodzieży na terenie całej Polski, czego przykładem jest m.in. wsparcie III LO im. Mikołaja Kopernika w Szczecinie, Politechniki Rzeszowskiej podczas międzynarodowych zawodów robotów, Głogowskiej Fundacji Rozwoju Społecznego czy przedsięwzięcie „Bezpieczne Wakacje 2016” organizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Rzeszowski.

Ponadto FIBRAIN jest m.in sponsorem strategicznym drużyny siatkarskiej ASSECO Resovia Rzeszów. Definicja filantropii określa się jako dobroczynność i życzliwość, a te spółka odnajduje we wsparciu działalności Fundacji Nasze Dzieci przy Klinice Onkologii w Instytucie Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka, Fundacji im ks. Kardynała A. Kozłowieckiego Serce bez granic, wspieraniu akcji charytatywnych np.: ZŁOMBOL, czy koncertu jednego serca jednego Ducha.

fibrain

Dziękujemy pracownikom firmy FIBRAIN za życzliwość i fantastyczną współpracę podczas realizacji naszego projektu. Dzięki wsparciu finansowemu stworzyliśmy grę „Rzeszowskie spacery” w wersji premium, co nie byłoby możliwe bez pomocy sponsorów.