Sponsorzy Sponsor Główny gry – PLAZA Rzeszów

„Rzeszowskie spacery – gry pamięciowa” ma swoją oficjalną premierę w dniach 16-18.12.2016 r. w centrum handlowym Rzeszów Plaza.

Miejsce premiery nie jest przypadkowe. Plaza Rzeszów to główny sponsor wydania tej gry. Bez znaczącej pomocy ze strony tego rodzinnego centrum handlowego nasz projekt z pewnością nie doszedłby do skutku. Współpraca z Plazą układa się znakomicie i możemy potwierdzić, że to miejsce, w którym czuje się rodzinną atmosferę.

rzeszowskie-spacery-gra-pamieciowa-premiera-plaza

Na początku grudnia powstał tu najdłuższy na świecie list do Św. Mikołaja 🙂 A sam Mikołaj osobiście wręczał dzieciom prezenty w dniu swoich imienin.

Do Plazy warto zaglądać przez cały rok, bo w tym miejscu dla dzieci organizowanych jest wiele wydarzeń. Dzień Dziecka, Pierwszy Dzień w Szkole, Ogólnopolski festival uśmiechu to tylko niektóre z nich. Plaza jest także współorganizatorem i sponsorem Biegu Niepodległości.

Na miejscu działa też np. tor kartingowy, więc bawić się można nie tylko na zakupach. Cieszymy się, że w „Rzeszowskich spacerach – grze pamięciowej” znalazły się także te wydarzenia i miejsca.

rzeszowskie-spacery-gra-pamieciowa-premiera