Podkarpackie wędrówki. Gra planszowa. Opakowanie przodem.

Podkarpackie wędrówki – gra planszowa

Psar.pl » Gry planszowe » Podkarpackie wędrówki – gra planszowa

Podkarpackie wędrówki

Bardzo interesująca gra dla dzieci, w którą może grać nawet cała grupa przedszkolna. Pokazuje ona kulturalne i przyrodnicze atrakcje Podkarpacia, a zarazem ćwiczy umysł, ciało i umiejętność wyrażania emocji.

To wyjątkowa gra, która zapewnia długie godziny wartościowej rozrywki, a wysoka jakość materiałów gwarantuje bezpieczeństwo podczas każdej zabawy.

Dzieci wyruszają w podróż po atrakcjach województwa podkarpackiego, przemierzają je od brzegów Wisły po szczyty Bieszczadów, po drodze dowiadują się o wartych odwiedzenia miejscach, ale przede wszystkim świetnie się bawią.

Ta planszówka nie jest kopią żadnej z istniejących gier! Stworzona została we współpracy z psychologiem edukacyjnym, a przystępne i intuicyjne reguły pozwalają graczom z łatwością opanować jej zasady. Przeciętny czas utrzymania uwagi malucha na jednym zadaniu jest krótki, dlatego czas rozgrywki trwa ok. 15 minut.

W grę może zagrać cała grupa przedszkolaków jednocześnie! Gra została tak przygotowana, aby mogły z niej korzystać w tym samym czasie wszystkie dzieci z grupy.

Zawartość pudełka:

  • Plansza
  • Specjalna kostka
  • 4 pionki
  • 60 żetonów

Autor gry:
Jan Marković

Ilustracje:
Marcin Stachów

Wydawca:
Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin

Rok wydania:
2017

Skip to content