Projekty Podkarpackie wędrówki dla przedszkolaków – część II mini przewodnika

Opublikowano w: Projekty

To już II część mini-przewodnika „Podkarpackie wędrówki dla przedszkolaków”, która podobnie jak pierwsza, pokazuje atrakcyjne miejsca w województwie do zwiedzania z dziećmi.

Kolorowe ilustracje i wesołe wierszyki, są inspiracją do wspólnego spędzania czasu w otoczeniu dziedzictwa kulturowego, historycznego i przyrodniczego. To pomysły na 20 ciekawych, pełnych wrażeń wycieczek, po których zostaną piękne wspomnienia.

dziedzictwo kulturowe, historyczne i przyrodnicze podkarpackie, co robić z dziećmi na podkarpaciu, co zwiedzić na podkarpaciu

Druga część książeczki to nie tylko odpowiedź na zapotrzebowanie rodziców i opiekunów przedszkolnych, ale także instytucji, dla których zabrakło miejsca w I części „Podkarpackich wędrówek”.

W końcu na Podkarpaciu jest więcej niż 20 miejsc, które warto odwiedzić z dziećmi.

Szlak architektury drewnianej, przewodnik, Książka dla dzieci o podkarpaciu,

W II części pojawiły się m.in.: Podziemne Przejście Turystyczne w Jarosławiu, Karpacka Troja, Muzeum Strachów Polnych w Sołonce czy Zagroda żubra w Mucznem. Miejsca te wybrane zostały przy współpracy z fanami facebookowego profilu Podkarpackie Przestrzeń Otwarta. To tam zbierane były propozycje do kolejnej części mini-przewodnika.

Książeczka trafiła już na półki księgarni w całej Polsce. W Rzeszowie dostępna jest m.in. w księgarniach sieci NOVA, w Podziemnej Trasie Turystycznej oraz we wielu księgarniach internetowych.


Wydruk tego wydawnictwa był możliwy dzięki wsparciu podkarpackich samorządów i instytucji, a także dzięki sponsorom: Firmie Greinplast, Modernforms, Centrum Handlowemu Plaza Rzeszów oraz kinie Helios Rzeszów.