Podkarpacka Księga Łamigłówek. Okładka

Podkarpacka księga łamigłówek

Psar.pl » Pozostałe publikacje » Podkarpacka księga łamigłówek

Podkarpacka księga łamigłówek

Projekt zrealizowaliśmy przy wsparciu finansowym Zarządu Województwa Podkarpackiego, w ramach zadania „Kultura. Niepodległa – Wczoraj dzisiaj jutro”.

W ramach projektu zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy 1000 egzemplarzy księgi zadań. To publikacja zawierająca 100 różnego rodzaju łamigłówek, krzyżówek i zadań logicznych, które w różny sposób odwołują się do podkarpackiego dziedzictwa i upamiętniają setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Nawiązują do wydarzeń historycznych z okresu odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą Polską, a także pomagają w zrozumieniu niektórych symboli i tradycji oraz podkreślają znaczenie niepodległości w kontekście przyszłości naszego kraju. Przypominają także o dziedzictwie i historii Podkarpacia. 

W ten sposób upamiętniliśmy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednym z celów była także edukacja odbiorców w zakresie powiązanej z tym wydarzeniem historii i kultury województwa podkarpackiego oraz kultywowanie tradycji niepodległościowych i wzmacniające świadomości historycznej mieszkańców Podkarpacia.

Opracowanie graficzne i skład:
Marcin Stachów

Tekst:
Jan Marković

Redakcja i korekta:
Małgorzata Pyszna – Marković

Wydawca:
Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin

ISBN:
9978-83-951579-2-9

Rok wydania:
2018

Skip to content