Pierwsze szkolenia zespołów gminnych w ramach projektu „Subcarpathian Culture without barriers”

Psar.pl » Projekty » Podkarpacka Kultura bez barier » Pierwsze szkolenia zespołów gminnych w ramach projektu „Subcarpathian Culture without barriers”

Pierwsze szkolenia zespołów gminnych w ramach projektu „Subcarpathian Culture without barriers”

W dniach 3-4 lipca 2023 roku odbyły się pierwsze szkolenia zespołów gminnych.

Warsztaty prowadziły wspólnie:

Ilona Dusza-Rzeszowska – managerka kultury i nauki, kierowniczka zespołu współpracy i rozwoju w Podkarpackim Centrum Nauki Łukasiewicz przy Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, prezeska Fundacji Rzeszowskiej oraz Spółki Rzeszowskiej.

Ewelina Jurasz – Dyrektorka Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie oraz wykładowczyni zarządzania kulturą w Instytucie Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Efektem pierwszych warsztatów jest sprecyzowany dla każdego z zespołów, pomysł na produkt projektu z jednostronicowym uzasadnieniem, który jest materiałem bazowym do pracy na kolejnym warsztacie.

W projekcie udział biorą gminy:

  1. Gmina Czarna
  2. Gmina Kołaczyce
  3. Gmina Narol
  4. Gmina Niwiska
  5. Gmina Świlcza

Kolejne warsztaty dla zespołów gminnych już niebawem!

Projekt pod nazwą „Subcarpathian Culture without barriers” korzysta z dofinansowania o wartości 313 842,82 EUR otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich. Łączna wartość projektu wraz z wkładem własnym wynosi 1 685 963,64 PLN.

Skip to content