Obrazek dla: Sprawozdania merytoryczne

2018 Projekty PSAR: Dodatek „Niepodległość” do gry planszowej „Rzeszów. Miasto Skarbów”. Mini-przewodnik „Małopolskie wędrówki dla przedszkolaków”. Książka dla dzieci „Obrazy wolności” (II część serii przygód Maćka z Rzeszowa). Książka dla dzieci „Gród nad Wisłokiem” (III część serii przygód Maćka z Rzeszowa). Podkarpacka kultura dla przedszkolaków – PROGRAM EDUKACYJNY „Z wizytą w Medyni” – gra terenowa Czytaj dalej.

Obrazek dla: Zagadki przeszłości. Przygody Maćka w Rzeszowie

Niewiele osób o tym wie, ale w 2016 roku zespół rzeszowskich naukowców i inżynierów zbudował wehikuł czasu. Prof. Stanisław Rotkiewicz z Politechniki Rzeszowskiej, kierownik tego projektu, postanowił zachować odkrycie w tajemnicy do czasu, jak mówi, „aż nasza machina zostanie w pełni przetestowana pod względem skuteczności i bezpieczeństwa”. I rzeczywiście, jego podwładni wykazali się dużą dyskrecją. Czytaj dalej.

Obrazek dla: Miasto Skarbów – rodzinna gra planszowa

Gra planszowa „Miasto Skarbów” to kolejny edukacyjny materiał Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin. Lekka planszówka dla początkującego gracza z prostymi zasadami, umiarkowanym czasem rozgrywki i z dużą grywalnością. Pozwala poznać historię i kulturę Rzeszowa, stanowi doskonały pretekst do dyskusji na temat miasta, jego przeszłości i przyszłości oraz kształtujących go ludzi. Podstawowym celem gry jest zdobywanie płytek Czytaj dalej.

Obrazek dla: Media o przewodniku

Radio: 18.05.2016 Radio Via Żyć w rodzinie, ale jak?!Zapowiedź przewodnika, wywiad z przedstawicielami PSARhttps://www.radiovia.com.pl/program/archiwum/zyc-w-rodzinie-ale-jak 07.06.2016 Radio Wawa, Wywiad z przedstawicielami PSAR 07.06.2016 Radio Eska 08.06.2016 Radio Via, artykuł + nagranie (wywiad)https://www.radiovia.com.pl/aktualnosci/informacje-lokalne/4632,przewodnik-po-rzeszowie-dla-przedszkolakow.html 26.06.2016 Radio Rzeszów Kolorowy Mikrofon Media internetowe: 31.05.2016 Portal rodzinny Gdziecko.pl „Rzeszowskie spacery dla przedszkolaków” – przewodnik cz.1https://gdziecko.pl/rzeszowskie-spacery-dla-przedszkolakow-przewodnik/ 06.06.2016 Rzeszow News Powstał mini-przewodnik po Czytaj dalej.

Obrazek dla: Fibrain – firma odpowiedzialna społecznie

Na etapie planowania projektu „Rzeszowskie spacery – gra i przegląd artystyczny” stowarzyszenie PSAR zwróciło się do rzeszowskich firm z prośbą o wsparcie finansowe, umożliwiające realizację tej inicjatywy. Jako pierwsza w nasze działania zaangażowała się spółka FIBRAIN, nowoczesny polski producent i światowy dostawca w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Zaangażowanie społecznie i działalność charytatywna to niewątpliwe atrybuty Czytaj dalej.

Obrazek zastępczy dla:

Głównym celem Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin jest wspieranie rodzin w wychowaniu dzieci, zadanie to osiągamy poprzez dostarczanie informacji oraz tworzenie projektów wspomagających ich zdrowy rozwój.