Place Zabaw Kinderplaneta, Rzeszów

Kinderplaneta to sieć placów zabaw, które odwiedzić można w kilkunastu miastach Polski. Jeden z nich znajdziemy w Rzeszowie w galerii „Nowy Świat” przy ul. Krakowskiej.

To miejsce, gdzie dzieci spędzą czas wesoło i bezpiecznie. Maluchy poskaczą tu po trampolinach lub dmuchańcach, poturlają się w basenach z kulkami, powspinają po kilkupiętrowym małpim gaju i pobawią na wiele innych sposobów.

Fot. Kinderplaneta Nowy Świat, Rzeszów

Na takim placu zabaw z łatwością można zorganizować wzbogacone o poczęstunek i dodatkowe atrakcje urodziny dla maluchów.

Warto podkreślić, że Kinderplaneta jest laureatem prestiżowego konkursu KidZone, w którym nagradzane są firmy szczególnie przyjazne rodzinom i dzieciom.

Rzeszowska Kinderplaneta ma też status Partnera Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin. Pojawi się na organizowanym przez PSAR I Przeglądzie Artystycznym „Rzeszowskie spacery”, aby zapewnić obecnym, szczególnie dzieciom, dodatkową, wspaniałą rozrywkę.

Fot. Kinderplaneta Nowy Świat, Rzeszów

Sponsor Główny gry – PLAZA Rzeszów

„Rzeszowskie spacery – gry pamięciowa” ma swoją oficjalną premierę w dniach 16-18.12.2016 r. w centrum handlowym Rzeszów Plaza.

Miejsce premiery nie jest przypadkowe. Plaza Rzeszów to główny sponsor wydania tej gry. Bez znaczącej pomocy ze strony tego rodzinnego centrum handlowego nasz projekt z pewnością nie doszedłby do skutku. Współpraca z Plazą układa się znakomicie i możemy potwierdzić, że to miejsce, w którym czuje się rodzinną atmosferę.

rzeszowskie-spacery-gra-pamieciowa-premiera-plaza

Na początku grudnia powstał tu najdłuższy na świecie list do Św. Mikołaja 🙂 A sam Mikołaj osobiście wręczał dzieciom prezenty w dniu swoich imienin.

Do Plazy warto zaglądać przez cały rok, bo w tym miejscu dla dzieci organizowanych jest wiele wydarzeń. Dzień Dziecka, Pierwszy Dzień w Szkole, Ogólnopolski festival uśmiechu to tylko niektóre z nich. Plaza jest także współorganizatorem i sponsorem Biegu Niepodległości.

Na miejscu działa też np. tor kartingowy, więc bawić się można nie tylko na zakupach. Cieszymy się, że w „Rzeszowskich spacerach – grze pamięciowej” znalazły się także te wydarzenia i miejsca.

rzeszowskie-spacery-gra-pamieciowa-premiera

 

PKO BP sponsorem rzeszowskiej gry pamięciowej

Wydanie „Rzeszowskich spacerów – gry pamięciowej” nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów, którzy dostrzegli sens i duży potencjał tego projektu, i zdecydowali się pomóc nam w jego realizacji. Jednym z tych sponsorów jest bank PKO BP.

rzeszowskie_spacery_pudelko_social_media

Zwróciliśmy się do tej firmy po pomoc wiedząc, że w ramach swojej działalności społecznej wspierała inne projekty, które są bliskie naszemu stowarzyszeniu: związane z edukacją, kulturą, sportem i zdrowiem. Bank PKO BP umożliwił realizację wielu inicjatyw skierowanych do dzieci i młodzieży.

Wśród nich są m.in.:

  • projekty zmierzające do budowania solidarności społecznej z młodymi ludźmi  zagrożonymi wykluczeniem,
  • tłumaczenia na język polski wartościowych dydaktycznych materiałów wideo,
  • integracji międzypokoleniowej i promowania honorowego dawstwa krwi wśród młodych osób.
fot. Fundacja PKO BP
fot. Fundacja PKO BP

 

Nie pomyliliśmy się w swojej ocenie. Bank PKO BP zdecydował się dofinansować przedsięwzięcie PSAR-u, między innymi dzięki temu możliwe było przygotowanie i wydanie w wysokiej jakości „Rzeszowskich spacerów – gry pamięciowej”.

Dziękujemy.