Projekty Podkarpackie wędrówki dla przedszkolaków – część II

Opublikowano w: Projekty

II część mini-przewodnika „Podkarpackie wędrówki dla przedszkolaków” podobnie jak pierwsza, pokazuje najbardziej atrakcyjne dla dzieci miejsca naszego województwa. Kolorowe ilustracje i wesołe wierszyki zachęcają całe rodziny, by wyjść z domu i pojechać na wycieczkę gdzieś, gdzie będą się dobrze i mądrze bawić.

Zainteresowanie czytelników było podstawową inspiracją do stworzenia kolejnej części książeczki. Druga część to odpowiedź na zapotrzebowanie rodziców i opiekunów przedszkolnych, a także instytucji, dla których zabrakło miejsca w I części książeczki. W końcu na Podkarpaciu jest więcej niż 20 miejsc, które warto odwiedzić z dziećmi.

Na facebookowym profilu Podkarpackie Przestrzeń Otwarta  zbierane były propozycje do II części „Podkarpackich wędrówek dla przedszkolaków”.

Książeczka trafiła już na półki księgarni w całej Polsce.

Wydruk tego wydawnictwa był możliwy dzięki wsparciu niektórych podkarpackich samorządów i instytucji, a także dzięki sponsorom: Firmie Greinplast, Modernforms, Centrum Handlowemu Plaza Rzeszów oraz kinie Helios Rzeszów.