Projekty Podkarpacki Paszport Rodzinny

Opublikowano w: Bez kategorii|Projekty

Podkarpacki Paszport Rodzinny 

To broszura zawierająca 30 miejsc na Podkarpaciu, w które z pewnością warto się udać całą rodziną. Zobaczycie tam cuda przyrody i kultury, przeżyjecie niezwykłe przygody, a także po prostu odpoczniecie. Nie będziecie się nudzić. Wszędzie, gdzie traficie z paszportem, otrzymacie rabat na bilety wstępu, poproście też o wbicie pieczątki. Gdy uzbieracie ich 30 wymieńcie paszport na nagrodę. Ruszajcie w podróż!

Nagrody

Będzie można je otrzymać od 1 grudnia 2018 r., przynosząc do biura PSAR wypełniony pieczątkami paszport. Lista dostępnych nagród jest w trakcie uzupełniania:

  1.  Vouchery na zakup dowolnego obuwia profilaktycznego dla dzieci, ufundowane przez spółdzielnię RENA – 3 vouchery
  2. Rodzinne gry planszowe Miasto Skarbów z dodatkiem Niepodległość dofinansowane z Gminy Miasto Rzeszów – 3 egzemplarze
  3. Komplet Mini-przewodników z serii „Wędrówki dla przedszkolaków” – 10 kompletów

Podkarpacki Paszport Rodzinny to jeden z elementów projektu realizowanego przez Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin pod nazwą „Podkarpacka kultura dla przedszkolaków – PROGRAM EDUKACYJNY”.

Jest on skierowany do rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym z mniejszych miejscowości oraz do nauczycieli tych dzieci. Projekt zrealizowano dzięki dofinansowaniu z Narodowego Instytutu Dziedzictwa w ramach programu WSPÓLNIE DLA DZIEDZICTWA 2018. Pomogły go sfinansować również niektóre gminy i instytucje podkarpackie.