Obrazek zastępczy dla: U nas można latać – podkład muzyczny + tekst

    1 Jak samolot na pasie startowym My już gotowi, by wznieść się wysoko, spojrzeć znad chmur na naszą ojczyznę, pięknym widokiem nacieszyć swe oko. REFREN: Mamy chęć krzyknąć na całe gardło, Niech nas usłyszą na krańcach świata: Odwiedźcie nasze Podkarpacie Widzicie? U nas można latać! 2 Nam nie może zabraknąć pomysłów Wszędzie wokoło Czytaj dalej.

Obrazek zastępczy dla: Gra pamięciowa „Rzeszowskie spacery” html5
Obrazek zastępczy dla: Media o przewodniku

Radio: 18.05.2016 Radio Via Żyć w rodzinie, ale jak?! Zapowiedź przewodnika, wywiad z przedstawicielami PSAR http://www.radiovia.com.pl/program/archiwum/zyc-w-rodzinie-ale-jak 07.06.2016 Radio Wawa, Wywiad z przedstawicielami PSAR 07.06.2016 Radio Eska 08.06.2016 Radio Via, artykuł + nagranie (wywiad) http://www.radiovia.com.pl/aktualnosci/informacje-lokalne/4632,przewodnik-po-rzeszowie-dla-przedszkolakow.html 26.06.2016 Radio Rzeszów Kolorowy Mikrofon Media internetowe: 31.05.2016 Portal rodzinny Gdziecko.pl „Rzeszowskie spacery dla przedszkolaków” – przewodnik cz.1 http://gdziecko.pl/rzeszowskie-spacery-dla-przedszkolakow-przewodnik/ 06.06.2016 Rzeszow Czytaj dalej.

Obrazek zastępczy dla: Fibrain – firma odpowiedzialna społecznie

Na etapie planowania projektu „Rzeszowskie spacery – gra i przegląd artystyczny” stowarzyszenie PSAR zwróciło się do rzeszowskich firm z prośbą o wsparcie finansowe, umożliwiające realizację tej inicjatywy. Jako pierwsza w nasze działania zaangażowała się spółka FIBRAIN, nowoczesny polski producent i światowy dostawca w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Zaangażowanie społecznie i działalność charytatywna to niewątpliwe atrybuty Czytaj dalej.

Obrazek zastępczy dla:

Głównym celem Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin jest wspieranie rodzin w wychowaniu dzieci, zadanie to osiągamy poprzez dostarczanie informacji oraz tworzenie projektów wspomagających ich zdrowy rozwój.